Revize elektro aneb kolik stojí kontrola elektrospotřebičů?

Date:

Pravidelné kontroly veškerých elektrických zařízení byste rozhodně neměli podceňovat. Možná si nyní říkáte, že v moderních přístrojích nemůže dojít k žádné závažné závadě, ovšem opak bývá bohužel pravdou. Problémy na elektroinstalaci se totiž relativně často objevují hlavně ve veřejně přístupných budovách a průmyslových provozech, kde je na elektrická zařízení kladen obzvláště velký tlak. Cena za kontrolu elektrospotřebičů navíc není likvidační.

Ceník revize elektrospotřebičů

Rozhodnete-li se k provedení revize elektro strojů a zařízení, pravděpodobně vás bude zajímat i cena za tuto službu. Nemusíte se ničeho obávat, protože revizní společnost vyznává zákaznicky příznivou cenovou politiku. Cena za revizi 1 elektrospotřebiče se tak řádově pohybuje od 28 Kč za kus. Tato částka se ovšem může měnit v závislosti na množství revidovaných spotřebičů a zařízení, takže velké firmy mohou kalkulovat s nemalou množstevní slevou.

Nezapomeňte na elektroinstalaci

Jakmile si objednáte služby zkušených revizních techniků na provedení elektro revize, měli byste jejich znalosti a moderní měřicí techniku využít na maximum. Kromě elektrospotřebičů a zařízení si tedy nechte zkontrolovat také elektroinstalaci. Cenu za takovou revizi bohužel není možné obecně stanovit, protože vždy závisí nad velikostí kontrolovaných prostor. Pro přesnou cenovou kalkulaci se obraťte na specializovanou společnost s nezávaznou poptávkou.

Revize hromosvodu

Společnost provádějící elektro revize Praha se kromě kontrol elektrospotřebičů a elektroinstalace zaměřuje také na revize hromosvodů. Ty bývají velmi často podceňovány, a to i přes fakt, že představují zásadní prvek ochranné skořápky každé nemovitosti před živelnými katastrofami. Cena za revizi hromosvodu se pohybuje okolo 2 000 Kč, což rozhodně není likvidační částka. Takto investované peníze navíc slouží i jako důkazní materiál pro pojišťovnu v případě nutnosti pojistného plnění.

Platba za revizi elektrospotřebičů se určitě vyplatí, protože tímto způsobem předejdete závažnějším škodám na majetku.

pr článek

Nejnovější články

Další články autora
HOME

Srovnání spotřebitelských cen 2015-2022: Česko vs. Finsko

V roce 2022 inflace strhala všechny rekordy prakticky ve...

Finská sauna pro 2 osoby: Kde si ji zakoupit?

V severských zemích jako je Finsko nebo Norsko je saunování...

Plazmová řezačka aneb kde tohle zařízení zakoupit?

Český národ je podle mnohých plný domácích kutilů, kteří...

3 věci, na které byste neměli využít půjčku

Půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. I když...