Matrace by měla být za každých okolností kvalitní

Date:

Matrace by měla být za jakýchkoliv okolností kvalitní. Sama jsem se o tom nedávno přesvědčila se svým manželem, který mě v podstatě k nákupu nové matrace dohnal. Dlouhou dobu si totiž stěžoval na bolesti zad a krční páteře. V podstatě každé ráno byl zcela bez nálady, neměl chuť snídat a po ranní kávě odcházel ve velmi špatné náladě do práce. Za nějakou dobu jsem z něj dostala, že za jeho „špatným“ obdobím stojí spánkový deficit, který přikládá za vinu právě staré a již proleželé matraci. Rozhodla jsem se tedy jednat v podstatě okamžitě, a tak jsem pořídila novou matraci nejen sobě, ale také manželovi, který z ní byl více než nadšený. 

Matrace, která vám nezruinuje peněženku

Matrace, která vám nezruinuje peněženku je něco jako zlatý důl. Naše sedmizónová matrace, která disponuje střední tvrdostí, je vyrobena z PUR pěny a má ložní plochu z paměťové pěny je zcela ideální pro komfort, který je ve spánku nesmírně důležitý. Manžel si novou matraci nemůže vynachválit a stejné pocity s ním sdílím také já. Výška matrace je 18 cm, což je naprosto dokonalá výška, která vyhovuje mě i manželovi. Kromě jiného nás nestála vůbec tolik peněz, jak by si někdo mohl představovat. Přitom si myslím, že nejsem nějaký velmi náročný zákazník a zároveň ani takový zákazník, který by investoval do nekvalitních věcí. 

Matrace byla skvělé rozhodnutí

Matrace, které jsme pořídili s manželem bereme jako opravdu vhodné a správné rozhodnutí. Tak dobře, jako se nám nyní spí, se nám snad nikdy předtím nespalo. Matrace je velmi pohodlná, přizpůsobí se pokaždé anatomii lidského těla, tudíž nikde při spánku nevznikají hrboly a podobně. Manžel kolikrát nevstane z postele ani na třetí zazvonění budíku a obětovat se tak musím pokaždé já a budit ho. Jeho nálad je ovšem nejen po ránu, ale po celý den velmi dobrá a rozhodně nesrovnatelná s předchozím stavem, který byl velmi frustrující pro nás oba.

pr článek

Nejnovější články

Další články autora
HOME

Jaký tvar může mít střecha domu

Jednou z nejdůležitějších otázek, se kterou se musí každý...

Střecha je investice na mnoho let dopředu. Co byste měli při jejím výběru zvážit?

Střecha je velmi důležitou součástí domu. Které typy střešních...

Tipy pro moderní styl bydlení pro jednotlivé místnosti domácnosti

Moderní styl bydlení se stává čím dál tím populárnějším...

Co je to home staging a jak vám pomůže při prodeji bytu?

Prodejte nemovitost za vyšší cenu díky home stagingu. Že...