Jak vybrat vhodné osvětlení pro party stan

Date:

Mohlo by se zdát, že realizovat osvětlení v párty stanu je cenově nedostupné a pro jednorázovou párty se nevyplatí. Opak je pravdou!

  • Osvětlení párty stanu vůbec nemusí být drahé
  • Použité osvětlení můžete využít i jinak – například pro vánoční období jako vánoční osvětlení
  • Vynikající efekt
  • Vytvoří kouzlo party nebo oslavy

K nejlevnějším a zároveň nejefektnějším osvětlením patří využití světelných led řetězů. Ty mají i další výhody jako nízkou spotřebu a dlouhou výdrž. Led řetězy se snadno instalují po obvodu stěn párty stanu. V případě párty stanu větších rozměrů, můžete led řetězy upevnit i na podpůrné sloupky. Led řetězy jsou naprosto bezpečné. Jsou napájeny přes transformátor. Fungují na bezpečných 12 V. Nemusíte mít tedy obavy, když si děti budou s řetězy trochu zlobit :-). Většina kvalitních led řetězů je vyrobena pro použití ve venkovním prostředí pro party stany a proto jim déšť nevadí.

Dobrou efektivní a levnou možností osvětlení party stanu jsou papírová svítidla (ke koupi například v Ikea), které si snadno nabarvíte třeba barvou na látku. Uvnitř svítidla je umístěna klasická žárovka na 220 V. Takové osvětlení je třeba umístit v párty stanu vysoko (z dosahu dětí). Můžete využít vlasec a podobně. Papírové osvětlení vytváří intimní a romantickou atmosféru.

Osvětlení je možné použít okamžitě. Je ideální jak na vnitřní tak i na venkovní použití. Můžete ho pak použít například k výzdobě zahrady, balkonu, domu nebo domácího zahradního párty stanu.

pr článek

Nejnovější články

Další články autora
HOME

Izolace potrubí by měla být základ každé domácnosti

Izolace potrubí pomáhá zabraňovat ochlazování a oteplování vody v...

Jaká motorová pila je nejlepší pro běžnou práci na zahradě?

Neobejdete se bez pravidelného řezání velkých kusů dřeva? V...

Sněhová radlice: Efektivní nástroj pro zimní úklid

Zima přináší kromě radosti a zábavy na sněhu také...

Bez jakých kotoučů se v dílně neobejdete?

Rozmanitost brusných a řezných kotoučů je jako klenotnice nástrojů...