Prvotřídní zahradní technika Husqvarna s vlastním autorizovaným servisem

Date:

O pořízení zahradní techniky můžeme uvažovat z několika důvodů. Prvním důvodem může být to, že pořizujeme nový rodinný dům se zahradou a potřebujeme zajistit, aby náš venkovní trávník byl pěkný a udržovaný. Druhým důvodem může být to, že se nám porouchala předchozí použivaná zahradní technika a nyní ji nejsme schopni opravit a znovu plnohodnotně používat. Řešením může být pořízení zahradní techniky, která nabízí servisní služby u autorizovaných partnerů a skvělý poměr kvality a ceny. To například nabízí značka Husqvarna, která je k dostupná v prodejně LESPARK s.r.o., která zároveň nabízí i autorizovaný servis produktů této značky.

Široká nabídka pro letní a zimní období

Specializovaný prodejce LESPARK s.r.o. nabízí ve svém katalogu širokou nabídku zahradní techniky Husqvarna. Během jarních a letních měsíců oceníte velký výběr sekaček na trávu a ručních nesených strojů jako jsou zádový foukač, nůžky na živý plot a nebo sekací stroje na vysokou trávu a plevel. 

Během zimních měsíců si vám může hodit sněhová fréza, která vám pomůže s odhazováním sněhu kolem vašeho rodinného domu, zahrady a nebo vaší firmy. Nejvhodnější sněhovou frézu si můžete vybrat podle výšky napadaného sněhu, typu sněhu a účelu k použití. 

Samostatnou kategorii tvoří čerpadla a generátory. Nabídku čerpadel oceníte v případě, že jste majitelem zahradního bazénu. V rámci produktového katalogu zahradní techniky Husqvarna naleznete středně velké vodní čerpadlo pro zavlažování a vypouštění vody, např. z bazénu. Pokud bojujete s nepravidelným a nečekaným výpadkem proudu, tak můžete uvažovat o pořízení výkonného generátoru, který udrží chod vaši provozny nebo domu i během výpadku elektrického proudu.

V případě zájmu navštivte webovou stránku lespark.cz, kde se dozvíte detailnější informace o jednotlivých produktech značky Husqvarna.

pr článek

Nejnovější články

Další články autora
HOME

Přírodní materiály jsou nezastupitelnou volbou pro zahradní nábytek

Dřevěný nábytek nejenže zvýrazní elegantní vzhled prostoru pro posezení...

Moderní a odolný zahradní nábytek

Pro zařízení naší zahrady hledáme nejen praktická řešení, ale...

Zasaďte si v zahradě tis červený. Inspirujte se zajímavými kultivary

Tis červený se vyskytuje prakticky po celé Evropě, severní...

Pijí žáby vodu?

Každý živočich, od mravence po slona, potřebuje ke svému...