Párátka nebo špejle, kterými jste museli kontrolovat propečení buchty či koláče již patří minulosti

Date:

Sen milionů příznivců oblíbeného všestranného kuchyňského přístroje Thermomix® TM6 od společnosti Vorwerk se dnes stává skutečností. Uživatelé mohou přeměnit celou kuchyň na Thermomix®! Se zbrusu novým Thermomix® Sensorem je totiž nyní poprvé možné využívat funkci Průvodce vařením a záruku úspěchu také při přípravě pokrmů mimo Thermomix® samotný.

Thermomix® Sensor má mimořádné schopnosti: Zatímco běžné teploměry na grilování jsou určeny především pro měření teploty potravin připravovaných v troubě, na pánvi nebo na grilu, Vorwerk jde se Thermomix® Sensorem ještě o krok dál. Thermomix® Sensor se totiž postará o správnou teplotu pečení také u koláčů, buchet či chleba. Párátka nebo špejle, kterými jste museli kontrolovat propečení buchty či koláče, tak již patří minulosti. Stejně tak nemusíte poklepáváním na chléb zjišťovat, jestli je již dokonale upečený! Portál receptů Cookidoo® nabízí vhodné recepty na pečené pochoutky s funkcí Průvodce vařením. A díky Centru vaření na displeji přístroje Thermomix® TM6 nebo mobilní aplikaci Cooking Center pro chytré telefony Android i iOS má člověk nyní celou kuchyň ještě lépe pod kontrolou a dostane zprávu, jakmile je jídlo hotové.

Za těmito novými možnostmi se skrývá zcela jednoduchá myšlenka: Thermomix® Sensor se spojí pomocí Bluetooth® s Thermomixem® TM6, stejně jako s novou mobilní aplikací Cooking Center a přenáší během vaření nepřetržitě informace. Thermomix® Sensor je přitom vybaven dvěma teplotními čidly, a sice čidle vnitřní teploty pokrmu a čidlem okolní teploty. Zatímco čidlo vnitřní teploty nepřetržitě měří teplotu uvnitř připravované potraviny, čidlo okolní teploty zjišťuje, jaké teplota je v troubě, na grilu nebo na pánvi, a vypočítává na základě těchto údajů dobu potřebnou pro přípravu pokrmu. Jakmile je uvnitř pokrmu dosaženo teploty uvedené v Průvodci vařením nebo v aplikaci Cooking Center, je jídlo hotové.

Inženýři a vývojáři softwaru největší evropské společnosti přímého prodeje Vorwerk tak plní slib, který dali v roce 2019 v souvislosti s uvedením tohoto chytrého všestranného kuchyňského přístroje Thermomix® TM6 na trh. Tehdy oznámili, že chtějí nadále nepřetržitě pracovat na aktualizaci softwaru a tak přístroj neustále zlepšovat a rozšiřovat o nové funkce a příslušenství. Po prvních zajímavých funkcích, jako je loupání brambor a jiných druhů zeleniny, dokonalé vaření vajec podle individuálních představ, vytváření vlastních receptů na Cookidoo® – v Thermomixu® integrovaném portálu receptů – nebo krájení a strouhání zeleniny dochází nyní díky Thermomix® Sensoru poprvé k rozšíření záruky úspěchu při přípravě pokrmů. Thermomix® TM6 je a zůstane i v příštích letech spotřebičem, který nesmí chybět v žádné kuchyni.

Thermomix® Sensor je na českém trhu dostupný od 31. 10. 2023.

pr článek

Nejnovější články

Další články autora
HOME

Prevence je klíčová: Jak zabránit vzniku sršního hnízda

Chcete se zbavit vosího nebo sršního hnízda? Deratizace Praha poskytuje efektivní služby likvidace hmyzu s důrazem na bezpečnost

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Dostupný smartphone s prvky vlajkové lodě. Vivo představuje nové V40 SE

Cenově dostupný smartphone nemusí trápit kompromisy. Společnost vivo na...

Moderní a odolný zahradní nábytek

Pro zařízení naší zahrady hledáme nejen praktická řešení, ale...