Finská sauna pro 2 osoby: Kde si ji zakoupit?

Date:

V severských zemích jako je Finsko nebo Norsko je saunování naprosto normální způsob relaxace a trávení volného času. I když tento trend postupně pronikl prakticky do všech částí vyspělého světa, stále je pro mnoho lidí relativně nový. Není se čemu divit, protože profesionální sauny se zpravidla nacházejí pouze ve velkých městech, tudíž se k nim zdaleka nedostane každý. Oproti tomu finská sauna pro 2 osoby může pohodlně spočívat ve vaší domácnosti.

Z čeho je sauna vyrobena?

Finská sauna pro 2 osoby je vyrobena z velmi kvalitního dřeva kanadského jedlovce, takže perfektně zapadne do interiéru jakékoliv domácnosti. Její obrovskou výhodou je možnost umístění nejenom do rodinného domu, ale také do bytu v panelovém domě. Samozřejmostí by mělo být pořízení sauny ve specializovaném obchodě. V jeho prodejní nabídce se totiž nachází finské sauny od renomovaných výrobců, u nichž máte jistotu použití velmi kvalitních materiálů. V jakékoliv finské sauně by se pochopitelně měla nacházet finská kamna.

Jak je sauna velká?

Možná si nyní budete říkat, že sauna pro 2 osoby bude miniaturní. Po detailnějším nastudování jejích rozměrů se však dostaví milé překvapení. Výška finské sauny totiž dosahuje necelých 2 metrů, takže se v ní bez větších problémů postaví většina běžných spotřebitelů. Kromě toho je sauna opatřena i bezpečnostním sklem o tloušťce 8 mm. Hmotnost celé sauny dosahuje hranice 130 kg, takže před jejím umístěním do bytu celou věc prokonzultujte se statikem.

Co k sauně potřebujete?

Samotná finská sauna je sice perfektním prostředkem pro relaxaci, nicméně až s kvalitními finskými kamny dosahuje toho pravého užitku. Ideální je použití elektrických kamen s výkonem 3 500 W, které celou saunu předehřejí na předepsanou teplotu do 20 minut. Od věci nebude ani pořízení lávových kamenů a dřevěného vědra s naběračkou. K vašemu pohodlí pak poslouží teploměr a přesýpací hodiny, abyste měli přehled o čase stráveném v horkém prostředí sauny.

Máte-li zájem o koupi domácí sauny, není nic jednoduššího než se podívat na webové stránky specializovaného elektronického obchodu. Z jeho nabídky si určitě vyberete.

pr článek

Nejnovější články

Další články autora
HOME

Srovnání spotřebitelských cen 2015-2022: Česko vs. Finsko

V roce 2022 inflace strhala všechny rekordy prakticky ve...

Plazmová řezačka aneb kde tohle zařízení zakoupit?

Český národ je podle mnohých plný domácích kutilů, kteří...

3 věci, na které byste neměli využít půjčku

Půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. I když...

Jak vybrat relaxační křeslo

Chcete si každý den po hektickém dni dopřát pár...