Čeká vás velké stěhování? Víme, jak ušetříte čas, námahu i peníze

Date:

Každý z nás se ve svém životě setká se situací, kdy se musíme přestěhovat na jinou adresu. Právě v takových chvílích si člověk uvědomí, jak ohromné množství předmětů dokážeme za léta uložit. Není to jen o velkém a těžkém nábytku, kuchyňských spotřebičích a elektronice, nýbrž i o spoustě oblečení a dalších doplňků. Jak vyřešit celý proces elegantně?

Zapomeňte na auto

Jedním z nejčastějších kamenů úrazu je spoléhání se na osobní automobil. Neustálé ježdění sem a tam vám akorát ubírá čas, nervy, energii a samozřejmě i finance za pohonné hmoty. Nehledě na fakt, že vás budou vaši přátelé (které jste si pravděpodobně pozvali na pomoc) nenávidět. Přece jen už nejste nejmladší, tudíž není příliš dobré pokoušet svá záda i kolena.

Přesně proto je ideální volbou spíše zapůjčení dodávky od poctivých poskytovatelů. Jednodenní služby opravdu nejsou tak nákladné, abyste na nich šetřili. Samozřejmě je nutné zvolit si ověřenou společnost, která nezatěžuje klienty skrytými poplatky, podvodnými praktikami a předraženými cenami.

Pestrý výběr

Svou oblíbenost si za léta poskytování služeb zasloužila třeba známá MAXI půjčovna, jež sídlí v Praze. Nejdříve se podívejte na její webové stránky, kde na vás ihned vyskočí celkem deset různých užitkových vozidel. Zaujme vás Ford, Iveco, Peugeot, nebo Renault? Ať už stěhujete pouze malý byt, či se zrovna chystáte na přesun celé kanceláře, přijdete si snadno na to své.

V ceně zapůjčení je zahrnuto i pojištění odpovědnosti, stejně jako dálniční poplatky a silniční daň. Díky tomu se nemusíte bát vyrazit kamkoliv. Samotná rezervace zvolené dodávky je hotová během několika málo kliknutí. Velkou výhodou jsou neomezené kilometry, tudíž nepřeplatíte ani v případě, kdy se chystáte stěhovat napříč celou Českou republikou, nebo i do zahraničí.

pr článek

Nejnovější články

Další články autora
HOME

Prevence je klíčová: Jak zabránit vzniku sršního hnízda

Chcete se zbavit vosího nebo sršního hnízda? Deratizace Praha poskytuje efektivní služby likvidace hmyzu s důrazem na bezpečnost

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Dostupný smartphone s prvky vlajkové lodě. Vivo představuje nové V40 SE

Cenově dostupný smartphone nemusí trápit kompromisy. Společnost vivo na...

Moderní a odolný zahradní nábytek

Pro zařízení naší zahrady hledáme nejen praktická řešení, ale...