Zajistíme kompletní květinovou výzdobu svatby, či jen svatební kytici?

Date:

Plánujete svatbu, která bezesporu zasáhne váš rozpočet, a tak hledáte někoho, kdo vám poskytne službu navázání svatební kytice, ale za dostupné finance, které váš svatební rozpočet vyloženě nezruinují? Florea je internetové květinářství, které zajišťuje dovoz květin až do domu napříč celou Českou republikou. V jejich portfoliu však naleznete také možnost objednávky nejen svatební kytice, ale kompletní výzdoby svatby. Zjistěte, zda by vás takové služby mohly uspokojit a jak je objednat.

Spojte se s naší floristkou

Vázání květin se může zdát jako jednoduchá práce, opak je však pravdou. Nejde zde jen o přivázání jedné květiny k druhé, ale také o správný výběr kombinace druhů a také barev. Dále je rozdíl v květinách podle toho, zda je plánujete usušit či nikoliv.

Zkušené floristky si rády vyposlechnou vaši představu o tom, jak by měla vypadat ta vaše vysněná květina, která bude součástí tak důležitého dne. Na základě vaší představy doporučí známé i méně známe květiny, které by se k sobě mohly hodit. V případě vašeho zájmu v tomto stylu naváže také květiny pro maminky, svědkyně a pro muže korsáže. V neposlední řadě, pokud budete s komunikací spokojeni a rozhodnete se, že jste ochotni vložit do našich rukou kompletní výzdobu sálu, tuto výzvu rádi přijmeme, spojíme se s celým týmem, dovoz květin zajistíme a výsledkem bude prostor, který vás okouzlí nádhernou květinovou výzdobou v barvách, které jste si předem vybrali.

Pro svatební hosty

Pokud jste „pouze“ svatebním hostem nebo svědkyní a nevěstě s přípravami pomáháte, možná ji budete chtít jedním pugétem obdarovat. V tom případě můžete zajistit květiny na svatbu, ke kterým objednáte také přání, jenž bude představovat onu třešničku na dortu, jakožto přání novomanželům na jejich začínající společné cestě životem.

pr článek

Nejnovější články

Další články autora
HOME

Proč je lepší nechat výměnu bojleru na odborníkovi

Výměna bojleru je náročný úkol, který vyžaduje specifické znalosti...

Který schodolez je ten pravý pro vás?

Schodolez, také známý jako schodový vozík nebo schodový vozíček,...

Jak zajistit dlouhou životnost komína?

Každý komín je funkční po nějakou dobu a následně...

Prevence je klíčová: Jak zabránit vzniku sršního hnízda

Chcete se zbavit vosího nebo sršního hnízda? Deratizace Praha poskytuje efektivní služby likvidace hmyzu s důrazem na bezpečnost