Smart LED žárovky jsou originálním doplňkem moderního domova

Date:

Osvětlení je tématem, o kterém se diskutuje už celá desetiletí. Neustále se mění, přichází nové modely a v moderní době se myslí nejen na estetiku, ale také na úsporný provoz. Ceny elektřiny jsou vysoko, ale moderní elektronika si s takovou výzvou umí poradit. Zhasnutí na dálku v mobilní aplikaci? Ano, dnes už není nutné chodit až k vypínači, uživatelský komfort je na prvním místě žebříčku a stačí vám jediné kliknutí. Chytrý domov je připraven, stačí jej pozvat k sobě a zjistit, jaké jsou jeho největší výhody. Velkou výhodou je, že ovládání si jednoduše osvojí také děti.

Chcete si dnes večer číst?

Nastavte si osvětlení podle svého, záleží, jaké máte plány. Smart LED žárovky jsou připraveny, ať už se musíte soustředit na práci nebo si chcete užít večer plný četby. Nápadům se totiž žádné meze nekladou, stačí zadat pokyny v mobilní aplikaci a pak se těšit ze světla, které jste si vyladili přesně na míru. Studená bílá pro lepší pracovní výkon, teplá bílá pro relaxaci nebo volné chvilky strávené po boku přátel, to jsou dva základní scénáře. Nebo si vyberete z mnoha přednastavených barevných scén? Čeká na vás až šestnáct milionů barev a například také hlasové ovládání prostřednictvím systému Amazon Alexa. Velmi nízká spotřeba je výhodou, jas 810 lm je optimální pro dětský pokoj, ložnici i obývák.

Stabilní provoz po celý rok

Jsou letní vedra nebo čekáte zimní mrazy? Toto osvětlení dokáže spolehlivě pracovat i v garáži, kterou vytápíte na nižší teplotu než zbytek domu. Poradí si i s teplotami hluboko pod nulou, takže ho můžete umístit v podstatě kamkoliv. Životnost v řádu desítek tisíc hodin rovná se stabilní světlo po dobu několika dalších sezón, což zní opravdu dobře. Chcete vědět víc? Zaujalo vás toto téma už na první pohled? Podívejte se na cel-tec.cz

pr článek

Nejnovější články

Další články autora
HOME

Fotovoltaika na klíč na rodinný dům – ušetřete i vaši peněženku

Nestabilita na trhu s energií může udělat pořádnou díru...

Rolety i žaluzie v létě chrání náš komfort

V zimě jsme za každý slunečný den rádi, v létě ale...

Proč je lepší nechat výměnu bojleru na odborníkovi

Výměna bojleru je náročný úkol, který vyžaduje specifické znalosti...

Zateplení fasády je investicí na desítky let: Proč ji neodkládat?

Zateplení fasády není jen kosmetickým zásahem do vašeho domu....