Rekonstrukce panelákového bytu, která dopadla nad očekávání majitelů

Date:

Děti odrostly, vylétly z domácího hnízda. V bytě najednou zůstalo jaksi ticho, a tak se po 23 letech manželé Eva a Milan pustili do jeho rekonstrukce. Inu a ta z jejich pohledu dopadla nad očekávání.

Standardní sídlištní byt v panelákovém domě o rozloze 68 čtverečních metrů prošel jen pár měsíců dozadu rozsáhlou rekonstrukcí. Příčky sice zůstaly na svých místech, ale kromě nich skončilo vše ostatní na smetišti včetně starého umakartového jádra.

byt
Milan rád tráví čas v kuchyni u manželky, když připravuje jídlo. Kvalitní a pohodlné jídelní židle s vysokými opěradly byly tedy nezbytností.
Snem domácí paní byla funkční a komfortní kuchyně s dostatkem úložných prostorů, novými spotřebiči, a snila také o stylové koupelně. No a protože Eva má manžela, který rád vidí na jejích rtech úsměv, zatímco ona seděla u kadeřnice, neváhal a zašel do studia, které ho potěšilo informací, že vše potřebné zařídí.

rekonstrukce bytu
Masivní dubový jídelní stůl z dílny slovenského výrobce Karpiš stoly je trvalým a hodnotným kouskem nábytku, při kterém rodina může trávit příjemné a vzácné chvíle společně.
„S majiteli jsme si velmi sedli i po lidské stránce, takže všechno šlo jako po másle a hned náš první návrh realizace se jim líbil. To ovšem celý proces urychlilo a bez dalšího odkládání jsme se do rekonstrukce pustili,“ vzpomíná na spolupráci designérka Vierka, která nakonec zastřešila obnovení celého bytu. „Kromě kuchyně, koupelny a toalety jsme vyměnili dosluhující nábytek v ložnici a duši jsme vdechli i předsíni, která je vlastně jakousi vstupní branou do jejich příbytku,“ pokračuje Vierka.

„Milujeme naši novou kuchyni, líbí se nám spousta rafinovaně ukrytých úložných prostor v ložnici, prostorný sprchový kout v koupelně a v neposlední řadě i posezení pod třešní v předsíni.“

living room interior mock up, modern furniture and trendy home accessories, on colored background

Domov na míru

Má-li domov splňovat nároky všech členů rodiny, musí být vyroben a přizpůsoben jejich potřebám. A právě proto bylo pro Vierku nezbytné poznat klienty, jejich vkus, zvyky, preference i životní styl. „Tato rodina velmi ráda tráví volný čas společně, přáli si proto tyto chvíle přežít v příjemném prostředí, ze kterého bude vyzařovat teplo a rodinná pohoda,“ vysvětluje.

\“Velmi nás odbřemenilo, že všechny potřebné vybavovačky související s rekonstrukcí, jakož i změnou elektroinstalací a vodoinstalace, zednickými pracemi či dokonce samotným odvozem stavebního odpadu za nás řešil někdo jiný,\“ prozradil spokojený investor. „Skutečně, my jsme si akorát přenesli naše osobní věci do jedné místnosti a na pár týdnů se přestěhovali do rodičovského domu, odkud jsme už jen chodili sledovat pokroky, které se v našem bytě denně děly,“ Eva doplnila manžela.

pr článek

Nejnovější články

Další články autora
HOME

Televizní stolek z masivu vydrží mnoho let a je potěšením při sledování TV

Máte rádi kvalitní vybavení, na které je spolehnutí? Raději...

Nová řada nástěnných ovladačů chytré domácnosti TILE: Kvalita a Elegance pro Váš Domov

V dnešní době, kdy se technologie neustále vyvíjí, hledáme...

Jak si vybrat a ušít záclony do bytu

Při zařizování interiéru je výběr správných záclon důležitým prvkem...

10 tipů, jak rychle a nenáročně změnit starý obývací pokoj na nový

I malé změny v dekorování interiéru dokážou prostor výrazně...